Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MÚ Meziboří - Odbor správníMeziboří

Naše samospráva se pečlivě stará o vodárenskou infrastrukturu. Náš úřad otevírá během úředních hodin. V oblasti poradenství jsme tu pro vás. Úředníci v oddělení evidence obyvatel tu jsou pro Vás.

Kontaktní údaje:

nám. 8. května 341
43513 Meziboří

 
Telefon: +420476748156, +420476748143
E-mail: rehakova@mezibori.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Magistrát města Mostu - Odbor vnitřní správy

Do naší kompetence náleží nejen podnikatelská a profesní samospráva. Ochota pomoci druhým je pro nás prvořadá. V rámci samosprávy nezapomínáme na vyřizování stížností. Využijte našich otevřených dveří během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MÚ Dubí - Odbor vnitřních věcí

Naše samospráva pravidelně vykazuje svou činnost. Rádi Vám pomůžeme, máme otevřeno během úředních hodin. Jako samospráva vás ohromíme naší ochotou. Jako samospráva sázíme i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MÚ Krupka - Odbor organizační a vnitřních věcí

Seznamte se s nabídkou služeb místní samosprávy. Zabýváme se také poskytováním poradenství našim klientům. Rádi Vám poradíme, máme otevřeno během úředních hodin. Pro naše zaměstnance je ochota prioritou. U nás na úřadě vyřídíme všechny vaše žádosti. Jsme schopni vyřídit náležitosti spojené s matriční agendou. Každý občan obce by měl být veden v evidenci obyvatel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MÚ Louny - Odbor správní

Vyzkoušejte si nás v oblasti samosprávy. U nás naleznete ochotu. Zajišťujeme také poradenství. Dbáme na to, aby byla dodržována stanovená lhůta pro vyřizování žádostí a stížností. Navštivte nás v době, kdy je během úředních hodin otevřeno. Provádíme zápisy do matriční agendy. Vyřizujeme evidenci obyvatel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku