Nepřehlédněte

MÚ Meziboří - Odbor správníMeziboří

Jsme součástí krajské i obecní samosprávy. Náš orgán je pro Vás otevřen během úředních hodin. Zaměstnanci našeho úřadu Vám poskytnou poradenství v oblasti zařizování dokladů. Vyřídíme vaše žádosti. Vedeme matriční agendu. Pomůžeme Vám v jakékoliv situaci, týkající se evidence obyvatel.

Kontaktní údaje:

nám. 8. května 341
43513 Meziboří

Telefon: +420476748156, +420476748143
E-mail: rehakova@mezibori.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

MÚ Duchcov - Odbor vnitřních věcí

Naše samospráva poskytuje různé služby svým občanům. Rádi Vám poskytneme také poradenství. Rozdělujeme Vámi podané žádosti dle odboru, který je vyřizuje. Pravidelně kontrolujeme matriční agendu. Na zaměstnance našeho oddělení evidence obyvatel se můžete spolehnout. Pomůžeme Vám se zařízením svatebního obřadu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MÚ Dubí - Odbor vnitřních věcí

Jsme strana, která se zasazuje o lepší fungování samosprávy. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. Zaručujeme se za ochotu zaměstnanců našeho úřadu. Náš úřad poskytuje poradenství. V rámci samosprávy nevynecháváme ani vyřizování stížností. Pravidelně kontrolujeme matriční agendu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Magistrát města Mostu - Odbor vnitřní správy

Naše samospráva vám přináší spoustu výhod. Vždy se u nás setkáte s ochotnými zaměstnanci, kteří vám rádi vyjdou ve všem vstříc. Nebojte se s námi poradit. Naši zaměstnanci vyřizují žádostí občanů i podnikatelů. Během roku máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MÚ Bílina - Odbor správní a vnitřních věcí

Seznamte se s naší samosprávou. Na našem úřadu se zabýváme také vyřizováním žádostí. Náš úřad vám nabízí poradenství. Ochota vyjít vstříc klientům je pro nás podstatná. Jako samospráva jsme vám k dispozici, je otevřeno během úředních hodin. Vyřizujeme matriční agendu. Přihlaste sebe i své děti na oddělení evidence obyvatel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku