Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

František Maurer - Penzion Na farměVyšší Brod

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Rádi ubytujeme školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. Dopřejte si příjemný odpočinek v našem báječném hotelu. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Při pobytu u nás si můžete půjčit lodičky k romantickým plavbám. Hosté si u nás mohou také zahrát šipky. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Hostům je k dispozici udržovaný sprchový kout. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou.

Kontaktní údaje:

Studánky 20
38273 Vyšší Brod

 
E-mail: maurerfa@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Euro Invest CZ, s.r.o. - Penzion Rozárka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zahrádka 8

Využijte našeho pohodlného ubytování. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ilona Rajská - ubytování - Penzion Rajský

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Marková - penzion Katka

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Kromě tipů na výlety do okolí Vám poskytneme i menší mapu. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Zabýváme se ubytováním v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku