Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion MexicoKaplice

Naše firma se specializuje na ubytování. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Využijte ochotu našeho personálu. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Pečujeme o naprostou čistotu našich ubytovacích služeb.

Kontaktní údaje:

Hradiště 17
38241 Kaplice

 
Telefon: +420380322666

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tomáš Kopecký, ubytování

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Matějů - Pension Siesta

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. U nás si užijete i pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Dvořák

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Nabídka zahrnuje také možnost přistýlky. U nás můžete získat skutečně levné ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Štancl - Penzion Na Horské

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku