Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

To The Van, ubytováníKaplice

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Kontaktní údaje:

Linecká 218
38241 Kaplice

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ilona Rajská - ubytování - Penzion Rajský

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Dvořák

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Nabídka zahrnuje také možnost přistýlky. U nás můžete získat skutečně levné ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Jakeš - Pension Jakeš

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Kopecký, ubytování

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku