Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

F + K Sokolov s.r.o.Sokolov

Jsme cestovní společnost s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Naše cestovní společnost se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Pro všechny případy je naše cestovní kancelář dle zákona pojištěna proti úpadku. Zprostředkujeme Vám bezstarostnou dovolenou. Naši zaměstnanci disponují znalostmi v oblasti cestování a cestovních zájezdů. Naši zákazníci doporučují naše služby pro jejich nadstandardní kvalitu a dostupné ceny.

Kontaktní údaje:

Staré náměstí 37
35601 Sokolov

 
Telefon: +420352623319
DIČ: CZ29092191

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

CK Evropa

V nabídce cestovní kanceláře jsou tuzemské i zahraniční last minute zájezdy. Srdečně vás zveme na některý z našich oblíbených víkendových pobytů. Chcete-li si vybrat z velkého množství pobytových zájezdů, navštivte naší pobočku. Využijte dovolenou a zájezdy na last minute do oblíbených destinací, od naší cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Šimáčková Eva - Nebanice

Našim zákazníkům zajišťujeme hlavně kvalitu cestovních služeb. Díky výběru zájezdů z naší nabídky vás čeká ta pravá bezstarostná dovolená, plná pohody, radosti a zábavy. Výsadou našich zaměstnanců jsou prvotřídní služby v oblasti cestovního ruchu, péče o zákazníka, serioznost a pečlivost. Naše znalosti v oblasti cestovních služeb jistě oceníte. Díky nám se budete na víkendovém pobytu cítit jako v pohádce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Přinášíme Vám i výhodnou nabídku poznávacích zájezdů. V nabídce naší cestovní kanceláře naleznete dobré ceny letenek. Jedinečné zážitky prožijete na letní dovolené od nás. Přizpůsobíme eurovíkend Vašim představám. Zaměstnanci naší pobočky vám pomohou vybrat nezapomenutelnou dovolenou u moře pro vás a vaše blízké.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář Blue Style

K dispozici máme i víkendové pobyty. Poskytujeme pobytové zájezdy dle Vámi zadaných požadavků. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou poznávacích zájezdů. Jsme jedna z největších cestovních kanceláří na českém trhu poskytující last minute zájezdy. Spokojení zákazníci naší pobočky si dovolenou vyřídili včas a pohodlně nákupem first minute zájezdu z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku