Nepřehlédněte

ABANICOPlzeň

Na prodejně naší společnosti nabízíme kvalitní osvětlení a v rámci jeho prodeje poskytuje náš kvalifikovaný personál i poradenství zdarma. Nabízíme různá svítidla, jejichž funkční design prozáří každý interiér. Ujišťujeme Vás, že poskytujeme pouze svítidla a osvětlení splňující normy. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. Na naši firmu se můžete obrátit v oblasti poskytování kvalitních svítidel.

Kontaktní údaje:

Poděbradova 22
30100 Plzeň

 
Telefon: +420739496964

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům svítidel - osvětlení a svítidla

Naše společnost zabývající se prodejem svítidel nabízí kvalitní svítidla do každého interiéru i exteriéru. Svítidla a osvětlení splňující normy si vyberete u nás. Naše firma se Vám zaručí za kvalitu svých výrobků v oddělení svítidel a osvětlení. Jsme firma zaměřená na prodej svítidel a osvětlení, pro níž je serioznost samozřejmostí. Jsme společnost na prodej svítidel a osvětlení, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Disponujeme znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Linie design studio, s.r.o.

Prodej kvalitního osvětlení je pro nás jednou ze stěžejních činností. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti poskytování svítidel s funkčním designem. Jsme jedničkou na trhu v prodeji kvalitního osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ELFETEX - elektrotechnický velkoobchod

Naší náplní je také prodej svítidel. Naše společnost na prodej svítidel a osvětlení se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej svítidel a osvětlení na trhu. V rámci našeho sortimentu za výhodné ceny si u nás zákazníci oblíbili prodej kvalitních zářivek. V oddělení svítidel a osvětlení prodáváme i kabely. Navštivte náš velkoobchod svítidel a osvětlení. S našimi žárovkami se Vám bydlení opravdu rozzáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bi Esse CZ - elektroinstalační materiál

Naše společnost zabývající se prodejem osvětlení nabízí funkční i designové výrobky a další kvalitní sortiment. Nakupte zářivky z našeho sortimentu a využijte výhod spojených s nákupem na naší prodejně. Společně s našimi dodavateli jsme pro vás připravili zajímavou nabídku na nákup průmyslových svítidel a osvětlení. Zaměřujeme se na prodej kabelů k osvětlení. Náš maloobchod svítidel a osvětlení zaručuje individuální přístup svých zaměstnanců k zákazníkům. V našem oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i výbojky. Nabízíme různě barevné žárovky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku