Nepřehlédněte

Martin HanákKratochvilka

Naše společnost se zabývá prodejem osvětlení v prvotřídní kvalitě. Naše firma se zaměřuje na prodej svítidel s funkčním designem. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení. Ušetřete svůj čas i finance a nakupujte výhodně na naší prodejně, kde si můžete sjednat i montáž zakoupeného osvětlení a svítidel. Mezi naše služby patří také špičkový servis k zakoupenému zboží.

Kontaktní údaje:

č. 98
66491 Kratochvilka

 
Telefon: +420739436293
DIČ: CZ6802041961

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ELKOV elektro a.s.

Naše společnost se zabývá prodejem osvětlení v prvotřídní kvalitě. Vizitkou našich zaměstnanců je ochota poradit při výběru svítidel a osvětlení. Prvky funkčního designu najdete u svítidel a osvětlení z naší nabídky. Naše firma se Vám zaručí za vysokou kvalitu prodávaného zboží v oddělení svítidel a osvětlení. Naše společnost se Vám zaručí za své znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej kabelů k osvětlení. Jsme odborníky na elektroinstalační materiál na světla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUMINEX, společnost s ručením omezeným

Prioritou managementu naší společnosti je uspokojení potřeb našich zákazníků prodejem kvalitního osvětlení za výhodné ceny. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Naši zákazníci si velmi oblíbili naše zářivky za atraktivní ceny. Připravili jsme pro vás atraktivní nabídku venkovních svítidel. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete i samostatné žárovky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Elektrolicht CZ

V naší nabídce také najdete prodej osvětlení. Jsme firma, která poskytuje poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Zakládáme si na maximální ochotě při výběru svítidel a osvětlení. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení. V rámci naší výroby je rozhodující jakost vyráběného sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

REXEL CZ, s.r.o.

Specializujeme se také na prodej různých typů svítidel. Nabízíme vám poradenství v našem sortimentu. Naše firma se Vám zaručí za kvalitu svých výrobků v oddělení svítidel a osvětlení. Jsme prodejci svítidel a osvětlení, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete lampy a lustry s funkčním designem. V rámci oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i elektroinstalační materiál. Náš maloobchod svítidel se snaží o maximální spokojenost zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku