Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial OstravaOstrava

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Součástí našeho ubytování je i bazén. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu.

Kontaktní údaje:

Tyršova 1250/6
70200 Ostrava

 
Telefon: +420599099099
E-mail: reservations.imperial@mamaison.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Park Inn Ostrava

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. U nás je klimatizace samozřejmostí. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL MARIA - Milan Ševčík

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel TRIO

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Lukáš - Montaspol

Rádi vás u nás ubytujeme. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Nabízíme cenově dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku