Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel Brioni ****Ostrava

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Pokud se u nás ubytujete, je vám k dispozici i golfové hřiště. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Děti si jistě užijí jízdy na lodičkách. U nás máte možnost využívat naši lednici. Pro pobavení vám nabízíme šipky. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. Poskytujeme širokou nabídku ubytování.

Kontaktní údaje:

Stodolní 876/8
70200 Ostrava

 
Telefon: +420599500000
E-mail: recepce@hotelbrioni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Elmontex, spol. s r.o. - Hotel Elmontex

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL MARIA - Milan Ševčík

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Součástí našeho ubytování je i bazén. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel ISORA

Naše společnost nabízí ubytování. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku