Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel Max, s.r.o.Ostrava

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Ubytujte se v našem hotelu. Nabízíme salonek na různé oslavy. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Pro milovníky projížďky po vodě, nabízíme ubytování s lodičkami. Využijte naší nabídky a zahrajte si šipky. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme kvalitní jídlo za příznivou cenu. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití.

Kontaktní údaje:

Nádražní 839/186
70200 Ostrava

 
Telefon: +420595136790
E-mail: info@hotelmax-ostrava.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Elmontex, spol. s r.o. - Hotel Elmontex

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Lukáš - Montaspol

Rádi vás u nás ubytujeme. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Nabízíme cenově dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel ISORA

Naše společnost nabízí ubytování. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Park Inn Ostrava

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. U nás je klimatizace samozřejmostí. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku