Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel PULSOstrava

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Kontaktní údaje:

Ruská 3077/135
70030 Ostrava

 
Telefon: +420596790611
E-mail: recepce@arena-vitkovice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel TRIO

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel ISORA

Naše společnost nabízí ubytování. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Součástí našeho ubytování je i bazén. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Park Inn Ostrava

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. U nás je klimatizace samozřejmostí. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku