Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fitness HusovkaPlzeň, Jižní Předměstí

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Naše fitness nabízí různé pohybové aktivity.

Kontaktní údaje:

Husova 651/52
30100 Plzeň, Jižní Předměstí

 
Telefon: +420739051333
E-mail: info@fitness-husovka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mgr. Veronika Fránová

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Věnujeme se sportovním službám. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Díky našim tréninkům si zlepšíte kondici. V našem fitness si můžete zlepšit kondici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aerobic Blovice

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportcentrum Kasárna Rokycany

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Využijte nabízených služeb našeho solária. Poskytujeme uvolňující sportovní masáže. V našem fitness si můžete zlepšit kondici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku