Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Jaroslav VobrPraha

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje.

Kontaktní údaje:

Zdiměřická
14900 Praha

 
Telefon: +420731563170
E-mail: jaroslav.vobr@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kamila Šebíková

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Zabýváme se poskytováním celé řady služeb pro organizaci soustředění. Vyzkoušejte náš kvalitní sportovní trénink. Poskytujeme služby a poradenství při pořádání soutěží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martina Hráská

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Můžete bez obav využít našich služeb. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Nabízíme největší výběr jednodenních i vícedenních výletů. Naše tréninky vám pomohou vytvarovat postavu. Lekce aerobiku jsou jednou z mnoha služeb, které v našem sportovním centru nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslava Benešová

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Dohled nad organizací sportovních soutěží můžete přenechat nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mixfit

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje. Díky našim tréninkům si zlepšíte kondici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku