Nepřehlédněte

Ing. Jaroslav VobrPraha

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje.

Kontaktní údaje:

Zdiměřická
14900 Praha

Telefon: +420731563170
E-mail: jaroslav.vobr@seznam.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Sport a relax club

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. V našem soláriu poskytujeme kvalitní služby za příznivé ceny. S námi v naší posilovně vždy dosáhnete požadovaných výsledků. Specializujeme se na kvalitní masáže. Do naší sauny se vrací mnoho spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Radka Hanáková

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Zajišťujeme různé sportovní služby. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Staňte se dalšími spokojenými zákazníky našeho velkoobchodu. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aquatic

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Můžete bez obav využít našich služeb. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. U nás nakoupíte velkoobchodní zboží za skvělé ceny. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Family Fit

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Orientujeme se zejména na poradenství ve sportovním prostředí. U nás si můžete užít příjemnou masáž. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku