Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tatami, s.r.o.Janovice nad Úhlavou

Zakládáme si na profesionalitě v rámci naší výroby v oboru odívání. Naši odborníci vám zajistí i strojní vyšívání. Poskytneme vám také kvalitní a pohodlné dresy. Praktické nášivky u nás snadno pořídíte. Nabízíme celou řadu podkolenek dle vašich požadavků. U nás najdete kvalitní ponožky pro každého. Přijďte si k nám pro nové kvalitní montérky. Přijďte k nám využít nabídky mnoha druhů plesových korzetů. Naše kalhoty vám vykouzlí svůdnou postavu. Buďte dámou v našich krásných plesových šatech. Vyberte si u nás z pestré nabídky krásných maturitních šatů.

Kontaktní údaje:

Rozvojová zóna 546
34021 Janovice nad Úhlavou

 
E-mail: tatamistudio@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radomír Makovec- Výroba výšivek

V rámci naší výroby v oboru odívání nabízíme kvalitu a praxí získané zkušenosti. Kvalita zboží je u nás zajištěna. Rychlost jednání je pro nás podstatná. Sjednejte si u nás také strojní vyšívání na textil. Máme pro vás nášivky všech druhů. Poskytujeme nabídku podkolenek za výhodné ceny. S výběrem našich kvalitních ponožek budete jistě spokojeni. Každý si u nás vybere z naší nabídky hezkých ručníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Procházka - Protex

Jsme tu pro vás v rámci naší výroby v oboru odívání. Součástí naší nabídky jsou také kvalitní dresy. Poskytujeme také velké množství nášivek. Vyberte si z naší bohaté nabídky kvalitních podkolenek za výhodné ceny. Využijte naší nabídky kvalitních ponožek. Dokážeme vám vybrat tu nejvhodnější mikinu dle vašich potřeb. Pomůžeme vám vybrat z naší bohaté nabídky montérek ty nejvhodnější. V nabídce našeho zboží naleznete i plesové korzety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Blanka Kováříková, vyšívání

V oblasti našich služeb se specializujeme na výrobu v oboru odívání. Kvalitu u nás získáte za rozumnou cenu. Oslovte nás také ohledně strojního vyšívání. Poskytujeme nabídku kvalitních podkolenek. Nabízíme prodej kvalitních ponožek. Nabízíme kvalitní montérky pro každého. Nabízíme různé velikosti kvalitních plesových korzetů. Kalhoty od nás pomohou oživit váš šatník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Janoušek - strojová výroba vyšívání a aplikací

V rámci naší výroby v oboru odívání nabízíme kvalitu a praxí získané zkušenosti. Kvalitní podkolenky máme za výhodné ceny. Nabízíme prodej kvalitních ponožek. Vyberte si z našeho širokého sortimentu triček. Dokážeme pro vás najít ty nejlepší montérky dle vašich požadavků. Prohlédněte si naši bohatou nabídku pracovních oděvů. Pořiďte si u nás ideální čepici podle vašich představ. Plesové korzety jsou vám u nás k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku