Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan FojtíkBohuslavice

Jsme odborníci na výrobu polotovarů. Pečujeme o to, aby se k vám dostávalo pouze kvalitní zboží. Dodržujeme maximální pečlivost zpracování surovin. V oblasti výroby surovin a polotovarů za naši práci hovoří především výborná znalost. Využijte naši nabídku na technický plyn.

Kontaktní údaje:

Polní 413
74719 Bohuslavice

 
Telefon: +420553659089

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

David Barteček - Elektrostav

Na polotovary vyrobené u nás se můžete spolehnout. Zajistíme maximální rychlost při naší výrobě. S naším ochotným přístupem budete maximálně spokojeni. Pečlivost zpracování surovin je zárukou kvality našich výrobků. Na serióznost z naší strany se můžete spolehnout. S naším technickým plynem vám půjde práce lépe od ruky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MG Odra Gas, spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu polotovarů. V naší nabídce najdete také technický plyn. Naše výrobky z oceli zaručeně oceníte. Naší specializací je výroba produktů z hliníku, které vysoce splňují kritérium kvality. Nabízíme kvalitní nátěrové hmoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

R.K. - Gas, veřejná obchodní společnost

Zajišťujeme výrobu rozsáhlého sortimentu polotovarů. Naši pečlivost zpracování surovin zaručeně oceníte i vy. Z našeho seriózního přístupu budete zaručeně nadšení. U nás s ochotou rozhodně nešetříme. Na naši rychlost při výrobě se můžete spolehnout. Na nás se můžete obrátit v případě potřeby technického plynu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku