Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Martin Bittner, s.r.o.Opava, Předměstí

Naše výroba stavebnin je známa svými atraktivními cenami. Splňujeme všechny normy platné v naší republice. Naše seriózní firma má kvalitní nabídku produktů. Pokud jste spokojeni s kvalitou našich výrobků, rádi zpětně uvítáme vaše názory. Naše stavební produkty pořídíte rychle, levně a kvalitně. Plastová okna od nás jsou zárukou kvality. Zvolte si tradičního výrobce dveří.

Kontaktní údaje:

Otická 761/37
74601 Opava, Předměstí

 
Telefon: +420739201550, +420603980448
E-mail: info@martinbittner.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Martin Bittner, s.r.o.

Výrobou našich stavebnin potěšíme stavební firmy i jednotlivce. Jsme spolehliví výrobci stavebnin s ochotnými zaměstnanci, kteří vám poradí ve všem, co potřebujete. Zvláštní pečlivost věnujeme prvotnímu zpracování vstupních materiálů a koncovému uskladnění už hotových výrobků. Naše výroba stavebnin se drží nejpřísnějších norem splňující i extrémně náročné požadavky. Jsme výrobci kvalitních plastových oken. Zabýváme se výrobou kvalitních dveří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Zaoral

Využijte skvělých služeb naší výroby stavebnin. Ve naší společnosti nabízíme kvalitní výrobky a také seriozní jednání. Ochota a vstřícnost k zákazníkům je naší prioritou. V naší výrobě stavebnin preferujeme především rychlost. Hlavním zájmem naší společnosti jsou splňující normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku