Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pension JesenBenecko

Naše společnost nabízí ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Součástí našeho ubytování je i bazén. S wifi u nás můžete počítat. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma.

Kontaktní údaje:

163
51237 Benecko

 
Telefon: +420481582753, +420603149055, +420603288771
E-mail: info@pension-jesen.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Alena

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Součástí našeho ubytování je i gril. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horská Chata Kara

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Půjčovna lyží je vám samozřejmě k dispozici. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytování Černý Důl

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Nabízíme připojení k wifi síti. Naše kuchyň je plně vybavena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku