Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Paulova chataRybná nad Zdobnicí

Využijte u nás služby na ubytování. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Neváhejte vyzkoušet také pochoutky z grilu! K využití nabízíme i prostory kuchyně. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě.

Kontaktní údaje:

119
51755 Rybná nad Zdobnicí

 
Telefon: +420494594161, +420608120103
E-mail: tobiska@tobiska-rk.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chata Detecha

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme k využití také lednici. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chalupa U Synků

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Ve volných chvílích jistě rádi uvítáte možnost využití baru. Pro běžné vaření máte u nás k dispozici kuchyňský kout. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Při ubytování u nás je vám k dispozici i náš pěkný bazén. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Přijďte si večer posedět k ohništi. Užijte si večerní chvilky u grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata Domov - Koliba

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Zaručujeme vám příjemné a čisté společné sociální zařízení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme cenově dostupné ubytování. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. Naši hosté mohou využít také nabídky kuřáckých pokojů. U nás můžete mít nezapomenutelnou oslavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata u Matěje

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Užít krásnou dovolenou si můžete také v chatách z naší nabídky. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku