Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Tatran, HruškyHrušky

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. Provozujeme sportovní maloobchod. V rámci naší činnosti provozujeme tréninkové centrum ledního hokeje.

Kontaktní údaje:

43
68352 Hrušky

 
Telefon: +420737740358
E-mail: vojta05@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělovýchovná jednota Sokol Křenovice

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ JUNIOR Brno

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Originální sportovní kousky nakoupíte v našem velkoobchodu. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Vítovice, o.s.

Zabýváme se vším okolo sportu. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku