Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

VK SG BrnoBrno, Veveří

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Využijte naše služby a nakupujte maloobchodní sportovní zboží za příznivé ceny. Nabízíme zázemí pro sportovní akce, jako jsou zápasy a soutěže.

Kontaktní údaje:

Kounicova 685/20
60200 Brno, Veveří

 
Telefon: +420724380601
E-mail: eriknezhoda@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ JUNIOR Brno

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Originální sportovní kousky nakoupíte v našem velkoobchodu. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Vítovice, o.s.

Zabýváme se vším okolo sportu. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Křenovice

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Volejbalový klub PSYCHO Rosice

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku