Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Studio HelenaPraha

Naše firma se specializuje na nabídku služeb určených pro péči o krásu. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Přijďte k nám na skvělé masáže. Poskytujeme kvalitní aromaterapii za skvělé ceny.

Kontaktní údaje:

Mírového hnutí 2137/7
14900 Praha

 
Telefon: +420272953125
E-mail: kubickova@kvbanket.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže - Romana Šobrová

Využijte možnosti obdarovat své blízké našimi dárkovými poukazy. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Naše masáže zaručeně oceníte. Díky laserovému ošetření vlasové pokožky výrazně zlepšíme vaše problémy s vypadáváním vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Studio ALIPTE

Naše firma nabízí svým zákazníků tu nejlepší péči o zdraví. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Široký sortiment přípravků pro péči o tělo zakoupíte v našem maloobchodu. I vy si zamilujete naše masáže. Nabízíme lymfodrenáž. Pomocí laserového ošetření intenzivně posílíme regeneraci vaší vlasové pokožky. Vřele doporučujeme využít naše služby masáží lávovými kameny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Kopp - masér

Dárkové poukazy na sortiment péče o tělo najdete v naší nabídce. Široký sortiment přípravků pro péči o tělo zakoupíte v našem maloobchodu. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Díky laserovému ošetření vlasové pokožky výrazně zlepšíme vaše problémy s vypadáváním vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Anna Podrazilová, masáže

S výběrem vhodných služeb péče o tělo vám u nás rádi poradíme. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku