Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Karel Viktoryn, masážeBrno

U nás vám rádi nabídneme také dárkové poukazy. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Poskytujeme masáže. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky. Provádíme komplexní péči v oblasti sportovních masáží. Poskytujeme kvalitní aromaterapii za skvělé ceny.

Kontaktní údaje:

Střední 549/61
60200 Brno

 
E-mail: lvalicek@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Štefan Mikuláš, thajské masáže

Objednejte si u nás komplexní služby pro péči o celé tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . V našem velkoobchodu najdete široký sortiment zboží pro péči o tělo. Nabízíme masáže. U nás si můžete aplikací laserového ošetření vlasové pokožky hlavy rezervovat v pravidelných intervalech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Radomíra Adámková

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Srnec, masáže

Využijte naší výhodné nabídky na sortiment služeb péče o celé tělo. Provádíme také profesionální masáže. U nás si můžete aplikací laserového ošetření vlasové pokožky hlavy rezervovat v pravidelných intervalech. Zabýváme se baňkováním. Poskytujeme kvalitní provedení Dornovy metody za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Štěpán Bronec, masérské služby

Rádi vám nabídneme kvalitní péči o vaše zdraví. Naše firma se specializuje na prodej kvalitních služeb péče o tělo. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. Využijte akční nabídky maloobchodu na sortiment přípravků pro péči o tělo. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku