Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chata BedřichovkaOrlické Záhoří

Nabízíme možnost ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Náš areál je mimo jiné vybaven i hřištěm na minigolf. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf.

Kontaktní údaje:

61
51764 Orlické Záhoří

 
Telefon: +420494593113, +420605449178
E-mail: info@bedrichovka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chata u Svatého Matouše

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. Nabízíme celoroční ubytování v našich příjemně a vkusně vybavených apartmánech. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata Karosa

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Hledáte-li chatu pro vaši dovolenou, u nás je vám k dispozici. Můžete se připojit k wifi síti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chalupa Sedmička

Využijte u nás služby na ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. K rychlému ohřevu pokrmů je pro vás zajištěna i mikrovlnná trouba. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Pro uchování vašich potravin můžete využívat také naší lednice. Součástí našeho ubytování je i bazén. K dispozici je vám připravené ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horská bouda Čihalka

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Atraktivní ubytování v příjemně zařízené chatě si můžete objednat ještě dnes. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku