Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Územní odbor TřebíčKožichovice

Bezpečnostní instituce poskytuje účinnou pomoc při řešení Vaší náročné situace. Naše instituce nabízí pomoc. Seznamte se s hlavními činnostmi Policie České republiky. Naše instituce se zasazuje o důslednou ochranu veřejného pořádku. Všichni pracovníci naší záchranné instituce musí projít profesionálním výcvikem. Naše instituce má také možnost vykonávat státní požární dozor. Zprostředkujeme vám také požární dozor.

Kontaktní údaje:

Žďárského 180
67401 Kožichovice

 
Telefon: +420602790978
E-mail: cs.trebic@jik.izscr.cz, pavel.maslak@hasici-vysocina.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Pobočka stanice Náměšť nad Oslavou

Snaha pomoci v jakékoli situaci je náplní práce naší bezpečnostní instituce. Poskytujeme rychlou pomoc v případě nouze. Ochranu veřejného pořádku zajišťuje naše instituce. O vaši bezpečnost se stará Policie České republiky. Na své zaměstnance máme vždy požadavek účasti v odborném výcviku. Naše instituce má také možnost vykonávat státní požární dozor. Zajišťujeme pro vás také požární dozor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Pobočná stanice Hrotovice

Poskytujeme služby bezpečnostní instituce. Přinášíme možnost rychlé pomoci v případě potřeby. Přinášíme Vám možnost ochrany v jakékoli situaci. V případě potřeby neváhejte oslovit Policii České republiky. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Státní požární dozor se zabývá také prevencí vzniku požárů. Jednou z našich činností je také zajištění požárního dozoru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Kamenice

Zajišťujeme kvalitní služby bezpečnostní instituce. Naše instituce poskytuje možnost zajištění Vaší ochrany. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. V naší instituci si dáváme záležet především na aktivní komunikaci s veřejností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Křepice

Nabídneme vám zajištění odborných služeb naší záchranné instituce. Nabízíme pomoc pro všechny. Přinášíme Vám možnost ochrany v jakékoli situaci. Hlavní cíl naší instituce je hladká komunikace. Využijte naše ověřené informace. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naší stěžejní činností. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku