Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Územní odbor JihlavaJihlava

Odborné služby záchranné instituce jsou další z našich služeb. Řekněte si u nás o pomoc, pokud ji potřebujete. Policie České republiky Vám poskytne pomoc s řešením Vaší situace. Pracovníci naší instituce se věnují poskytování pomoci při mimořádných událostech. Pracovníci naší záchranné instituce získávají kvalitní výcvik. Své poslání naplňujeme také při výkonu státního požárního dozoru. Zajišťujeme požární dozor.

Kontaktní údaje:

Sokolovská 3064/2
58601 Jihlava

 
Telefon: +420950271110, +420724178411
E-mail: spisovna@hasici-vysocina.cz, petr.kotinsky@hasici-vysocina.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Územní odbor Havlíčkův Brod

Naši pracovníci vám zajistí služby záchranné instituce. Poskytujeme rychlou pomoc v případě nouze. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naším posláním. Nebojte se říci si v naší instituci o informace, které potřebujete. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Máme veškeré kompetence k výkonu státního požárního dozoru. Naše bezpečnostní instituce zajišťuje také požární dozor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - Havlíčkův Brod

Odborné služby záchranné instituce jsou další z našich služeb. Naše instituce poskytuje možnost zajištění Vaší ochrany. Využijte pomoci naší instituce. Spolehlivost je pro nás zcela zásadní. Policie České republiky Vám poskytne pomoc s řešením Vaší situace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Pobočná stanice Humpolec

Rádi vám poskytneme kvalitní služby záchranné instituce. Naše instituce zabezpečuje pomoc občanům. Naše bezpečnostní instituce Vám přináší okamžitou pomoc při mimořádných událostech. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Zabezpečujeme výkon státní správy na úseku požárního dozoru. Zprostředkujeme vám také požární dozor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Úsobí

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. V případě potřeby Vám zajistíme ochranu. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Zaručujeme Vám co nejrychlejší poskytnutí pomoci v nouzové situaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku