Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hasičský záchranný sbor Pardubického krajeChrudim II

Snaha pomoci v jakékoli situaci je náplní práce naší bezpečnostní instituce. Rádi Vám zajistíme pomoc v každé situaci. Policie České republiky Vám poskytne pomoc s řešením Vaší situace. Naše instituce se angažuje v ochraně veřejného pořádku. Snažíme se o aktivní komunikaci s klienty, která urychluje řešení jejich požadavků.

Kontaktní údaje:

Topolská 569
53705 Chrudim II

 
Telefon: +420950581197, +420950581120, +420950581052, +420950581154, +420950581065
E-mail: petr.drapalik@pak.izscr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje

Zajistíme vám profesionální služby záchranné instituce. Řekněte si u nás o pomoc, pokud ji potřebujete. Naše instituce využívá moderní styly komunikace. Ochrana veřejného pořádku je prioritou naší instituce. Naše instituce poskytuje pomoc při mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Pobočná stanice Chotěboř

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Využijte pomoci naší instituce. Garantujeme vám odborný výcvik každého z našich zaměstnanců. Náplní naší práce je také zajištění státního požárního dozoru. Pracovníci naší instituce jsou povoláni zajišťovat také požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje

V naší bezpečnostní instituci jsme připraveni přispět k úspěšnému řešení náročných situací. Nacházíte-li se v těžké situaci, poskytneme Vám pomoc. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. Policie České republiky Vám poskytne pomoc s řešením Vaší situace. Ochrana veřejného pořádku je prioritou naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ MĚNÍK

Poskytujeme odborné služby naší bezpečnostní instituce. Ochranu Vám v případě potřeby neprodleně zajistíme. Policie České republiky poskytuje ochranu občanům. Naše informace slouží správnému účelu. Naším posláním je zajistit Vám okamžitou pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku