Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zájezdy.czBrno-město

Naši zaměstnanci disponují znalostmi v oblasti cestování a cestovních zájezdů. Ochota v naší cestovní kanceláři je samozřejmostí. V nabídce cestovní kanceláře jsou tuzemské i zahraniční last minute zájezdy. Naši klienti odcestovali díky nákupu zájezdů z naší last minute nabídky.

Kontaktní údaje:

Veselá 199/5
60200 Brno-město

 
Telefon: +420800656630, +420565656631, +420565656632, +420565656633
E-mail: brno@zajezdy.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

EXIM TOURS a.s.

V nabídce cestovní kanceláře jsou tuzemské i zahraniční last minute zájezdy. Víkendové pobyty vybereme na míru pro každého z vás. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem pobytových zájezdů, i dalších produktů a služeb z naší nabídky. Poznejte s námi krásu celého světa. Pořiďte si u nás výhodně lyžařský zájezd. Vyberte si pobytové a poznávací last minute zájezdy do celého světa od renomované cestovní kanceláře. K zájezdu je možné objednat i letenky. Poznejte život v evropských metropolích prostřednictvím nabídky našich eurovíkendů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní agentura Olympia Travel

Načerpejte síly během víkendového pobytu. Přijďte si do naší cestovní kanceláře vybrat z katalogu last minute zájezdů, Přinášíme také možnost eurovíkendů. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku pobytů u moře za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář BonTon

Výběrem zájezdu od nás může Vaše bezstarostná dovolená začít. Víkendové pobyty nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Nabídneme Vám kvalitní pobytový zájezd dle Vašich požadavků. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou poznávacích zájezdů. Jsme jedna z největších cestovních kanceláří na českém trhu poskytující last minute zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dovolena.cz

Jsme cestovní firma, na kterou se můžete spolehnout díky naším znalostem. Naše cestovní kancelář nabízí různé druhy víkendových pobytů. Na naší pobočce si můžete zakoupit pobytové zájezdy i další produkty z naší nabídky. Využijte naší výhodné nabídky poznávacích zájezdů. Přicházíme také s výhodnou nabídkou eurovíkendů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku