Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Hana Salavová, praktický lékařMilotice

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Kontaktní údaje:

Milotice 404
69605 Milotice

 
Telefon: +420518619611

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Eva Trávníčková, praktický lékař

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Pavlína Rybová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Helena Herůdková, praktický lékař

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Marie Pavlincová, praktický lékař

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Potěší vás náš individuální přístup. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku