Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Karel Růžička - Apartmány LakaPrášily

Poskytujeme různé možnosti ubytování. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. V našem hotelu zažijete opravdový komfort. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Využít u nás můžete posezení u krbu. Užijte si u nás i jízdy na lodičkách. V naší nabídce naleznete šipky. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Neotálejte s návštěvou našeho baru. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu.

Kontaktní údaje:

Prášily-Nová Hůrka 282
34201 Prášily

 
E-mail: info@skibikesumava.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Jiřičná

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL BOHEMIA

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Milovníci lyžování si u nás přijdou na své. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horský hotel Belvedér

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Engadin

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku