Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petra Macková - Ubytování KvildaKvilda

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. V pokojích máme také možnost přistýlky. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. S naší nabídkou je spojené využití šipek. U nás máte také možnost projet se na lodičkách.

Kontaktní údaje:

Kvilda
38493 Kvilda

 
E-mail: kvilda@papyrus.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ingo - pramen, spol. s r.o. - Hotel Arnika

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svesa s.r.o. - Švehlíkova chata

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Rádi ubytujeme školní skupiny. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Javorina

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Anastázie

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku