Nepřehlédněte

Petra Macková - Ubytování KvildaKvilda

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. V pokojích máme také možnost přistýlky. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. S naší nabídkou je spojené využití šipek. U nás máte také možnost projet se na lodičkách.

Kontaktní údaje:

Kvilda
38493 Kvilda

E-mail: kvilda@papyrus.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Horský hotel ONYX

Využijte naší nabídky ubytování. Naše ubytování je vhodné především pro rodinnou rekreaci. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivana Fraňková - Ubytování Fraňková

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Anastázie

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ingo - pramen, spol. s r.o. - Hotel Arnika

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku