Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pension HarmonieChroboly

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. U nás si můžete zpestřit pobyt zapůjčením lodičky. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. Disponujeme wifi připojením. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu. Kdykoli budete mít chuť, můžete si u nás zahrát šipky. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. U nás si můžete zajít do příjemné infrasauny. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt.

Kontaktní údaje:

Chroboly-Rohanov 10
38301 Chroboly

 
E-mail: martinalotos@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel CHATA

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ingo - pramen, spol. s r.o. - Hotel Arnika

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion VOLYŇKA

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Ubytování vám zpříjemníme možností návštěvy našeho baru. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Zabýváme se provozem kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku