Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ingo - pramen, spol. s r.o. - Hotel ArnikaKubova Huť

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky.

Kontaktní údaje:

Kubova Huť 8
38501 Kubova Huť

 
Telefon: +420388436326
E-mail: info@hotel-arnika.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Svesa s.r.o. - Švehlíkova chata

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Rádi ubytujeme školní skupiny. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel CHATA

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Anastázie

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horský hotel ONYX

Využijte naší nabídky ubytování. Naše ubytování je vhodné především pro rodinnou rekreaci. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku