Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion u Černého kohoutkaZdíkov

Zabýváme se různými typy ubytování. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu. K dispozici Vám je náš bazén. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. V naší nabídce naleznete ubytování s možností projížďky na lodičkách. Pro příjemné chvíle nabízíme společenskou hru šipky. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Rádi vám zajistíme kvalitní stravování formou polopenze. Přinášíme vám kvalitní ubytovací služby. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání.

Kontaktní údaje:

Zdíkov-Nový Dvůr 88
38473 Zdíkov

 
Telefon: +420388414977

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Rybářská bašta

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horský hotel ONYX

Využijte naší nabídky ubytování. Naše ubytování je vhodné především pro rodinnou rekreaci. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel CHATA

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Baurů Dvůr

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Neváhejte využít náš kemp! U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku