Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion Baurů DvůrZdíkov

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Neváhejte využít náš kemp! U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování. U nás můžete oslavit výročí, svatbu, narozeniny a cokoli jiného. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Svezte se u nás také na lodičkách. Pro pobavení vám nabízíme šipky. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme stravování formou polopenze. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Připravíme vám chutná jídla z naší nabídky.

Kontaktní údaje:

Zdíkov-Nový Dvůr 31
38473 Zdíkov

 
Telefon: +420388426839
E-mail: info@baurudvur.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion u Karla

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horský hotel ONYX

Využijte naší nabídky ubytování. Naše ubytování je vhodné především pro rodinnou rekreaci. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ingo - pramen, spol. s r.o. - Hotel Arnika

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivana Fraňková - Ubytování Fraňková

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku