Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lubomír Kocfelda - Horská chata SpartakNový Hrozenkov

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Naše ubytovací prostory mohou využít i tábory. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. V naší nabídce naleznete ubytování s možností projížďky na lodičkách. Kdykoli budete mít chuť, můžete si u nás zahrát šipky. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno.

Kontaktní údaje:

Nový Hrozenkov 243
75604 Nový Hrozenkov

 
Telefon: +420571451139
E-mail: chataspartak@chataspartak.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MARTA

Využijte naší možnosti ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Navštívit můžete i náš pěkný bar. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Agropenzion POD LYSOU HOROU

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. V našem ubytovacím objektu je hostům zpřístupněn kuchyňský kout. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Svým hostům nabízíme i bazén. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Ondráš z Beskyd

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pronajímáme také apartmány. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Čertův hrádek

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku