Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lubomír Kocfelda - Horská chata SpartakNový Hrozenkov

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Naše ubytovací prostory mohou využít i tábory. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. V naší nabídce naleznete ubytování s možností projížďky na lodičkách. Kdykoli budete mít chuť, můžete si u nás zahrát šipky. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno.

Kontaktní údaje:

Nový Hrozenkov 243
75604 Nový Hrozenkov

 
Telefon: +420571451139
E-mail: chataspartak@chataspartak.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Pohoda

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata Mečová

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. V rámci našich ubytovacích služeb vám nabízíme i bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MARTA

Využijte naší možnosti ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Navštívit můžete i náš pěkný bar. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Ondráš z Beskyd

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pronajímáme také apartmány. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku