Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MARTAHorní Bečva

Využijte naší možnosti ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Navštívit můžete i náš pěkný bar. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Využijte možnost rodinných pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. Nabízíme posezení u krbu. Svým hostům nabízíme i gril. Nabízíme připojení k wifi síti. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Vezměte partnera na krásnou vyjížďku na lodičce. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Hledáte-li pěkné ubytování za rozumnou cenu, ideální bude využít našich služeb. Při vašem pobytu můžete využít stravování formou polopenze. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Zahrajte si u nás šipky a zjistěte, kdo má nejpřesnější mušku. Nabízíme vám k běžnému využití také lednici. Zabýváme se ubytováním v chatách.

Kontaktní údaje:

Horní Bečva 360
75657 Horní Bečva

 
Telefon: +420571645075
E-mail: rsmarta@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Ondráš z Beskyd

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pronajímáme také apartmány. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Robert Maciga

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Pěkný krytý bazén v našem objektu hosté rádi využívají. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Agropenzion POD LYSOU HOROU

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. V našem ubytovacím objektu je hostům zpřístupněn kuchyňský kout. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Svým hostům nabízíme i bazén. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Pohoda

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku