Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel KamzíkMalá Morávka - Karlov pod Pradědem

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Zabýváme se provozem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Děti i dospělé potěší možnost využití krytého bazénu. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. K dispozici máme lodičky. Nabízíme turistické pobyty. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Naše kuchyň je plně vybavena. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu. Svůj volný čas můžete vyplnit i hraním šipek. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. U nás si můžete zajít do příjemné infrasauny. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. K dispozici máme také několik kuřáckých pokojů. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v naší chatě.

Kontaktní údaje:

Malá Morávka-Karlov pod Pradědem 182
79336 Malá Morávka - Karlov pod Pradědem

 
Telefon: +420554273075
E-mail: ing.chmela@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Rejvíz

Zabýváme se různými typy ubytování. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. U nás si užijete i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Vitězslav Stavař - Horská chata Soliter

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Ubytujte se v našem krásném kempu. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. K ubytování je možné využít i chalupy. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Mecerod

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Naše ubytování s příjemným prostředím tu je pro Vás. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Kozáčková - gastro trading - Hotel Anděl

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku