Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion RejvízZlaté Hory-Rejvíz

Zabýváme se různými typy ubytování. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. U nás si užijete i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Blízko našeho objektu máte možnost koupání. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. V naší nabídce naleznete ubytování s možností projížďky na lodičkách. U nás si můžete zahrát společenskou hru šipky. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Kontaktní údaje:

Zlaté Hory-Rejvíz 29
79376 Zlaté Hory-Rejvíz

 
Telefon: +420584413091
E-mail: info@rejviz.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Vitězslav Stavař - Horská chata Soliter

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Ubytujte se v našem krásném kempu. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. K ubytování je možné využít i chalupy. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotýlek u Pekina

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zbyněk Mráz Brněnka - Penzion U zámku

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeněk Stuchla - Chata Horník

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku