Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel Ondráš z BeskydOstravice

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pronajímáme také apartmány. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu. Zajistíme pro vás pořádání oslavy. Můžeme vám nabídnout náš salonek pro pořádání různých akcí. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. Zkuste si také romantickou plavbu na lodičce. U nás si můžete zahrát společenskou hru šipky. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar.

Kontaktní údaje:

Ostravice ev.č. 957
73914 Ostravice

 
Telefon: +420558640197
E-mail: info@hotelondras.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

HOTEL POHODA

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naše firma nabízí také možnost využití baru. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. U nás se můžete bavit i při hře kulečníku. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MARTA

Využijte naší možnosti ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Navštívit můžete i náš pěkný bar. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Na Podťatém

Vyzkoušejte naše ubytování. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata Mečová

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. V rámci našich ubytovacích služeb vám nabízíme i bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku