Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Národní muzeum - MusaionPraha-Smíchov

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zaměřujeme se na zajištění programu na události. Využijte služeb našeho dětského koutku. V naší kavárně nabízíme zákusky i nápoje. Neváhejte se zeptat v našem centru. Zajišťujeme i různé výstavy. Neváhejte zavítat do naší restaurace. Pro váš svatební obřad zajistíme vše k vaší spokojenosti. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Zpracujeme vám kvalitní letáky. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Party stany pro oslavy v exteriéru.

Kontaktní údaje:

Holečkova 98/2
15000 Praha-Smíchov

 
Telefon: +420257214806
E-mail: narodopis@nm.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

GEOTRADE Bohemia, a.s.

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Poskytujeme společenské služby. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městské muzeum Kralupy n.Vlt. výstavnictví, muzeální činnost

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Připravíme program i na vaši společenskou událost. Zajistíme vám výstavu. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Říčany

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Malé máslovické muzeum másla

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Party stany pro oslavy v exteriéru. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku