Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Copa, s.r.o. - Franz Kafka museumPraha

Organizujeme také společenské akce. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Neváhejte využít i našich oblíbených dekorací pro vaši oslavu. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Rádi vám uspořádáme výstavu.

Kontaktní údaje:

Cihelná 102/2
11800 Praha

 
Telefon: +420257535507
E-mail: info@kafkamuseum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Městské muzeum Kralupy n.Vlt. výstavnictví, muzeální činnost

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Připravíme program i na vaši společenskou událost. Zajistíme vám výstavu. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Objednejte si v naší kavárně. Zajistíme vám výstavu. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Poskytujeme kvalitní ateliér pro každého. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Malé máslovické muzeum másla

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Party stany pro oslavy v exteriéru. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Národní muzeum - Muzeum Antonína Dvořáka

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Připravujeme různé programy. Přijďte se podívat na naše nové centrum. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Rádi vám navrhneme nové logo. Jsme schopni pro vás zajistit i letáky. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku