Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MAGIC GOLD, s.r.o.Praha

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Kontaktní údaje:

Kaprova 14/13
11000 Praha

 
E-mail: contact@magicgarnet.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Městské muzeum Kralupy n.Vlt. výstavnictví, muzeální činnost

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Připravíme program i na vaši společenskou událost. Zajistíme vám výstavu. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

GEOTRADE Bohemia, a.s.

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Poskytujeme společenské služby. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Národní muzeum - Muzeum Antonína Dvořáka

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Připravujeme různé programy. Přijďte se podívat na naše nové centrum. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Rádi vám navrhneme nové logo. Jsme schopni pro vás zajistit i letáky. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum záchranných služeb a zdravotnické techniky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku