Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hana DoležalováStříbro

Máme ty nejlepší služby pro turisty. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Naše společnost dbá na spokojenost turistů. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty. U nás se dočkáte ubytování za skvělé ceny.

Kontaktní údaje:

Jiráskova 691
34901 Stříbro

 
Telefon: +420607942878, +420724202750
E-mail: dolezal.sluzby@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Heidi Sailing Charter

Zajistíme kvalitní služby turistům. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich služeb turistům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Jan Lucák

Můžeme pro Vás zajistit služby turistům. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku