Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Půjčovna společenských šatu a potahů na židlePraha

Kvalitní potřeby pro zimní sporty si můžete opatřit v naší půjčovně. Zapůjčujeme za optimálních podmínek. Naše půjčovna vám nabízí vše potřebné. Nabízíme rychlé, levné a hlavně spolehlivé služby. V naší nabídce naleznete širokou škálu zahradní techniky k pronájmu. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky pro různé druhy nákladů. Nabízíme pronájem stavební techniky s kompletními službami. Pro oslavy venku nabízíme k zapůjčení párty stany. Půjčujeme závěsné lávky zaručené kvality. Pro vodní sporty nabízíme rafty různých druhů. Potřebujete-li kvalitní vestu, půjčíme vám ji. Vhodný žebřík si můžete zapůjčit u nás.

Kontaktní údaje:


16300 Praha

 
Telefon: +420721952707
E-mail: salonlabella@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Alena Čechová

Zabezpečujeme bezproblémový provoz půjčovny. Firmy i soukromé osoby u nás naleznou kvalitní servis., který provádíme rychle. Nabízíme veškeré služby spojené s údržbou. Pro firmy i soukromé osoby máme v nabídce pestrou paletu služeb. Jsme odborníky s dlouholetou praxí v oblasti montáží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Společenské a svatební šaty - Adina Praha

Spolehlivý provoz půjčovny je naší prioritou. Provádíme rychlý a kvalitní servis. K naší nabídce služeb patří prvotřídní montáže. Nabízíme levnou a rychlou údržbu. Pro firmy i soukromé osoby máme v nabídce pestrou paletu služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Andělské svatební studio

Nabízíme k zapůjčení bohatý sortiment potřeb pro zimní sporty. Provádíme rychlý a kvalitní servis. Provádíme rychlé a kvalitní služby. Jsme profesionály v oblasti montáží. Pro firmy i soukromé osoby nabízíme kvalitní údržbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku