Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vltava FishingPraha, Smíchov

Naše cestovní služby pro turisty Vám pomohou zorientovat se na novém místě. Kvalitní služby pro turisty si zamilujete. Dbáme na maximální spokojenost turistů. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Turistům nabízíme služby, které výborně známe.

Kontaktní údaje:

Císařská louka 599
15000 Praha, Smíchov

 
Telefon: +420777132456, +420603386598
E-mail: info@vltavafishing.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radek Ramaisl

Navštivte naši pobočku, kde nabízíme služby turistům. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PRAGUE BOATS, s.r.o.

Na pobočce naší společnosti, která poskytuje služby turistům, pomůže náš ochotný personál uspokojit přání a požadavky našich klientů. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Spolehněte se na to, že naše společnost poskytuje služby k vaší spokojenosti. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. Zajistíme vám zajímavé výlety..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dr. Dagmar Hrdličková

Každý turista rád využije naše služby. Náš personál umí plynule německy. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. Nabízíme služby v ruském jazyce. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Náš personál mluví plynule francouzsky. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jaroslav Zima

Vyzkoušejte také naše služby turistům. Nabízíme turistické služby podle přání klienta. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku