Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čekit, s.r.o.Brno

S našimi internetovými službami budete maximálně spokojeni. Naše firma se dlouhodobě zaměřuje na prodej počítačových sestav, notebooků a rozsáhlého sortimentu komponentů, doplňků a síťových prvků. Obraťte se na nás s poptávkou služeb. U nás můžete využít služeb v oblasti programování. Nabízíme maloobchodní služby. Připravili jsme pro vás velkoobchodní prodej počítačové techniky. Kvalitní webhosting si u nás může dovolit každý.

Kontaktní údaje:

Trávníky 1594/41
61300 Brno

 
Telefon: +420542216132
E-mail: info@cekit.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

IMP net s.r.o.

Naše poradenství můžete přeměnit na realizaci rekonstrukce podnikové PC sítě. Našim zákazníkům nabízíme správu počítačů a internetu. Jsme připraveni poskytnout vám celou řadu služeb. Na náš prodej se můžete spolehnout. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. Zařídíme vám kvalitní PPC kampaň. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lubomír Beránek, výroba www stránek

Náš PC servis je tu pro vás. Poskytujeme komplexní správu počítačů, od běžné údržby až po řešení problémů s počítačem. Naše firma se zabývá dodávkami celé řady služeb. Naše firma disponuje kvalitním zázemím pro prodej počítačů, komponentů a počítačových doplňků. Využijte našich služeb v oblasti tvorby webových stránek. Zaměřujeme se na poskytování hostingu. Pracujeme i se statickými stránkami. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tvorba webových stránek a e-shopů Brno

U nás vám zajistíme kompletní správu vašeho zařízení. Zajistíme vám veškerý servis v oblasti počítačových služeb. Na naši tvorbu webových stránek se můžete spolehnout. Námi nabízené služby balíčků s možností pevného telefonu využívá mnoho spokojených zákazníků. Zabýváme se provozováním eshopu. Poskytujeme profesionální hosting. Pomůžeme s tvorbou statických stránek. Specializujeme se na dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

In4U, s.r.o.

Máme pro vás spolehlivou technickou podporu. Jsme prodejce IT techniky. Náš hardware je opravdu kvalitní. Vytváříme software s nastavením dle přání zákazníka. Ukážeme vám, co to jsou dynamické stránky. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka. Vyzkoušejte naše služby v oblasti zřizování eshopu. Nabízíme balíčky s možností pevného telefonu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku