Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Solná jeskyně Brno,OrlíBrno

V naší nabídce najdete také dárkové poukazy. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Aplikujeme také přírodní kosmetiku. Metoda laserového ošetření vlasové pokožky, kterou v naší klinice aplikujeme, je mnohými ceněná alternativa nákladných transplantací vlasů. Naše masáže si zamilujete. Vřele doporučujeme využití našich služeb reflexních masáží. V oblasti baňkování máme mnoho spokojených zákazníků. Mnozí klienti využívají námi nabízené kvalitní aromaterapie. Nabízíme chemický peeling. Pomocí liposukce odstraníme i dědičně tvořené tukové polštářky.

Kontaktní údaje:

Orlí 16, Dům u Kamenné panny
60200 Brno

 
Telefon: +420542222220
E-mail: info@awarelaxcentrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jan Bartošík

Máme pro vás připraveny dostupné služby péče o zdraví. Vyzkoušejte si služby z naší nabídky péče o tělo. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Salon 5. element

Využijte možnost zakoupit naše dárkové poukazy. Široký sortiment přípravků pro péči o tělo zakoupíte v našem maloobchodu. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. Rádi vám poradíme při prodeji výrobků našeho sortimentu. Naši manikúru si zamilujete. Nabízíme také odborné konzultace ohledně líčení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Petrů, DiS.

Naše firma vám zajistí širokou škálu služeb sortimentu pro péči o krásu. U nás vám rádi zprostředkujeme prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Nakupujte přípravky pro péči o tělo v našem velkoobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SOLNÁ JESKYNĚ ORCHIDEA

Objednejte si u nás komplexní služby pro péči o celé tělo. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Zákazníkům můžeme nabídnout služby maloobchodu. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku