Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Libuše Sobotková - neurologSokolov

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Můžete také využít naše poradenství. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Poskytujeme ambulantní služby v rozsahu všeobecné neurologie.

Kontaktní údaje:

Josefa Kajetána Tyla 1568
35601 Sokolov

 
Telefon: +420352605955

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Martin Havlán - neurolog

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Na konzultaci u nás se budete těšit. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Karel Masný - neurolog

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Nabízíme různé konzultace. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Richard Zindr - Neurologické ordinace

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Naše všeobecná neurologická ambulance ošetří i vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Petr Sobotka - neurolog

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Poskytneme konzultaci každému. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Námi provozovaná ambulance zajišťuje diagnostiku a léčbu všech neurologických onemocnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku