Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Musica AnimataTřebíč

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek.

Kontaktní údaje:

Mládežnická 980/8
67401 Třebíč

 
E-mail: tomek@animata.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pernula - sdružení pro tvořivou práci, vzdělávání a celkový rozvoj osobnosti

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Třebíčský operní festival

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horácký soubor písní a tanců Vysočan

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Společenství za zřízení pomníku Gustava Mahlera v Jihlavě

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace je velice seriózní. Iniciujeme společná setkávání. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Ochota poradit je pro nás základ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku