Nepřehlédněte

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra fyzioterapie Fakulty tělesné kulturyOlomouc, Neředín

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Nejen serioznost je naší doménou. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání.

Kontaktní údaje:

tř. Míru 645/115
77900 Olomouc, Neředín

 
Telefon: +420585636308, +420585636350
E-mail: lenka.visinkova@upol.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Fakulta tělesné kultury

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Za serióznost ručíme. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše služby zahrnují také poradenství. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Filozofická fakulta

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. Ve všem potřebném vám poradíme. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav ošetřovatelství Fakulty zdravotnictnických věd

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Přírodovědecká fakulta

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku